Карта проезда Закрыть
Дополнительная схема

Товары и услуги Добавить товар\услугу

Товары Услуги Все
А-Я Я-А

Зеленая карта

Предложение в рубрике: Страхование

Зеленая карта

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на території країн - членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка». Ліцензія №377567 від 18.01.2008р.
Здійснюється згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» №1961-IV від 01.07.2004р.
Предмет
Мета здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності полягає в відшкодуванні шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що відбулась за межами України, на території країн - членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка».
Ризики
Авто страхування за «Зеленою Карткою» передбачає страхування Вашої відповідальності перед третьою особою за шкоду, завдану її майну, здоров'ю та життю на території країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка».
Страхова сума
Обов'язковий ліміт відповідальності страховика встановлюється законодавством країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка» і залежить від правових норм країни, на території якої сталась страхова подія.
У разі виїзду за межі України водій транспортного засобу повинен придбати договір міжнародного обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласника (поліс) «Зелена Картка» - страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах - членах міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена Картка», які зазначені і не викреслені у такому сертифікаті. На сьогодні міжнародна система автострахування «Зелена Картка» охоплює територію 44 країн

Контактная информация
Оставить отзыв
Внимание, конкурс!