Карта проезда Закрыть
Дополнительная схема

Товары и услуги Добавить товар\услугу

Товары Услуги Все
А-Я Я-А

Обязательное страхование ГО

Предложение в рубрике: Страхование

Обязательное страхование ГО

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ліцензія №377567 від 18.01.2008р. Здійснюється згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» №1961-IV від 01.07.2004р.

Предмет
З 01.07.2004 набув чинності Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», відповідно до якого всі власники транспортних засобів зобов'язані страхувати власну цивільно-правову відповідальність перед третіми особами.

Українська страхова компанія «Княжа» пропонує Вам застрахувати Вашу цивільно-правову відповідальність під час експлуатації автомобіля.
Ризики
Авто страхування за «ОСЦПВ» передбачає страхування Вашої відповідальності перед третьою стороною за шкоду завдану її майну, здоров'ю та життю.
Ліміти відповідальності
При шкоді, заподіяній майну -25500,00 грн. При шкоді, заподіяній життю і здоровью - 51000,00 грн.
Страховий платіж
за договором визначається індивідуально, шляхом добутку базового платежу та відповідних коригуючих коефіцієнтів, і залежить від:
типу договору страхування;
типу транспортного засобу;
території переважного використання транспортного засобу;
сфери використання транспортного засобу;
водійського стажу осіб;
кількості зазначених у договорі осіб;
терміну дії договору страхування.
Вам надається можливість самостійного розрахунку вартості страхового платежу.
Пакет страхування
укласти договір обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності на території країн - членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка», у разі Вашого виїзду за межі України.
укласти договір страхування наземного транспорту (КАСКО), за яким ми гарантуємо отримання страхового відшкодування на випадок пошкодження, знищення, або викрадення Вашого авто.
укласти договір страхування водія та пасажирів від нещасного випадку, за яким ми здійснимо страхову виплату, якщо внаслідок ДТП буде завдано шкоду життю та здоров'ю водію і пасажирам, які перебували в авто.
Переваги та можливості програми:

Ми гарантуємо відшкодування збитків, завданих Вами третій стороні на суму, ліміт якої, визначений законодавством України і становить: при шкоді заподіяній майну 25500 гривень; при шкоді заподіяній життю та здоров'ю 51000 гривень.

Контактная информация
Оставить отзыв
Внимание, конкурс!