Карта проезда Закрыть
Дополнительная схема

Товары и услуги Добавить товар\услугу

Товары Услуги Все
А-Я Я-А

Народное КАСКО

Предложение в рубрике: Страхование

Народное КАСКО

Об'єкт страхування
Ненові легкові автомобілі, виробництва України і СНД та іноземного виробництва, без обмеження віку від моменту їх виробництва, які належать фізичним особам ( в т. ч. суб'єктам підприємницької діяльності).
Страхові ризики
«Дорожньо-транспортна пригода» (ДТП) - пошкодження чи знищення ТЗ внаслідок дорожньо-транспортної пригоди під час зіткнення з іншим встановленим транспортним засобом, та за умови обов'язкової реєстрації ДТП органами Державтоінспекції.
Страхове покриття поширюється на всіх водіїв, що керують на законних підставах ТЗ, зазначеним у договорі страхування.
Строк страхування
6 місяців або 12 місяців.
Страхові суми
від 5 000 грн. до 15 000 грн. включно, для категорії ТЗ виробництва України і СНД,
від 15 000 грн. до 50 000 грн. включно, для категорії ТЗ іноземного виробництва.
При укладенні договору страхування Страхувальник у «Заяві на страхування транспортного засобу (КАСКО) «зазначає дійсну вартість автомобіля та бажану страхову суму. Страхова сума узгоджується сторонами і фіксується в договорі страхування.
Страховий тариф
Страхові тарифи визначаються на підставі розміру страхової суми, країни виробника ТЗ та поправочного коефіцієнта в залежності від строку страхування.
Страховий платіж
Страховий платіж сплачується одноразово, готівкою або шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Страховика.
Розміри страхових тарифів та платежів
Франшиза
Безумовна франшиза лише за наявності вини водія.
Страхове відшкодування
Розмір страхового відшкодування обчислюється за вирахуванням експлуатаційної зношеності ТЗ, визначеної відповідно з умовами договору страхування, безумовної франшизи, виплачених під час дії договору страхування сум страхового відшкодування.
Страхове відшкодування виплачується в розмірі прямого дійсного збитку, але у будь-якому випадку розмір страхового відшкодування для застрахованого об'єкта не може перевищувати розміру страхової суми, на яку він застрахований. Загальна сума страхових виплат за договором страхування не може перевищувати розміру страхової суми або дійсної вартості ТЗ (коли дійсна вартість ТЗ менше страхової суми).

Контактная информация
Оставить отзыв
Внимание, конкурс!