Тартак в Ливерпуле

Описание

Десятого марта на нашей сцене группа «Тартак» в рамка тура «15 рокiв»! Нас ожидает история группы в хитах и презентация нового альбома «Сiмка».
ПРО НОВИЙ АЛЬБОМ
Отож, на святковому концерті 10-го березня “Тартак”, крім виконання знаних пісень, представлятиме новий альбом.
Кілька слів про нього. Всього в альбомі 12 пісень. Дві з них – “Я Не Один” та “Як Усі” – вже мали нагоду почути ті, хто був цього року на “Бандерштаті”, а також глядачі фіналу тернопільського проекту “Мій Лицарський Хрест” та відвідувачі сольника “Тартака” в київському “Club To Be First”. Решта 10 пісень виконуватимуться на ювілейному концерті вперше.
Про зміст альбому говорити не варто – пісні самі про себе розкажуть, коли прийде час. Однак варто, мабуть, зазначити, що десь половина із них – пісні доволі спокійні або й навіть дуже ліричні. Тож ми вже з нетерпінням очікуємо на гнівну реакцію тих, хто чекає від “Тартака” “побільше нових драйвових пісень”. ;)
Ну і, нарешті, про назву. Назва нового, сьомого за рахунком в офіційній дискографії, альбому гурту “Тартак” дуже проста і невигадлива. Альбом називатиметься “Сімка”.
Ми дуже сподіваємося, що він, як і всі попередні роботи “Тартака”, знайде своїх палких прихильників і принесе багато позитивних вражень та приємних емоцій тим, хто його слухатиме. Чого вам і нам щиро бажаємо!

Отзывы (комментарии)

 
 
27 понравилось,25 не понравилось
Добавить комментарий
Внимание, конкурс!