/ / /

Що потрібно знати про страхування власного автотранспорту?

30 ноября 2015 15:43
Автор:

На дорозі виникають непередбачувані ситуації – небезпека на кожному кроці: неуважні водії, інтенсивний рух суспільного транспорту, різка зупинка автівки перед вами.

Якщо ви бажаєте, щоб дорожно-транспортні «пригоди» пройшли без суттєвих витрат, оформіть заявку на страхування в компанії «ВУСО».

Як застрахувати свою автівку?

Щоб застрахувати наземний транспорт, вам необхідно отримати:

-          поліс ОСЦПВ. Його має отримати кожен володар транспортного засобу. Цей документ покриває збитки, внаслідок нанесення ушкоджень третім особам в ДТП – перехожим чи водіям інших авто;

-          договір КАСКО. Якщо у вас на руках цей договір, ви можете розраховувати на відшкодування вартості автівки, якщо її викрали, пошкодили чи знищили треті особи або стихійне лихо;

-          «зелена карта». Це – важливий документ для водіїв, які планують відправитися на власній автівці за кордон.

У компанії «ВУСО» вам допоможуть отримати всі необхідні документи протягом 1-2 тижнів, в окремих випадках – за 3-4 дні, якщо мова йде про поїздку за кордон найближчим часом. Ваше пересування вулицями міста та загородними трасами буде максимально комфортним та безпечним.

Чому варто вибрати «ВУСО»?

Компанія «ВУСО» – це команда професіоналів. Вони працюють швидко та якісно. Завдяки їм ви проведете страхування авто у короткий термін.

Ви можете оформити всі необхідні договори зі значними знижками. Ви можете заощадити на оформлені КАСКО до 20% від загальної вартості послуги. Це суттєвий плюс для вас та бюджету вашої родини.

Друга перевага оформлення страхування автівки в компанії «ВУСО» – вигідні умови.

Ви можете оформити всі документи у зручний для вас час та внести оплату послуг будь-яким способом: готівкою чи банківською картою.

Варто зазначити, що кінцева ціна страхування залежить від таких факторів, як:

-          обсяг двигуна вашого авто;

-          рік випуску автіки;

-          кількість кілометрів, яку ви подолали за кермом транспортного засобу.

Дізнатися вартість страхування ви можете у режимі онлайн. На офіційному сайті «ВУСО» є калькулятор. Введіть необхідні дані та дізнайтеся вартість обраної процедури через хвилину.

Ви можете підготувати всі необхідні документи, залишити їх представникам компанії та отримати  страхування через 3-4 дні.

Замовте оформлення страхування наземного транспорту в компанії «ВУСО» – тільки так ви зможете отримати відшкодування та захистити свою автівку від страшних наслідків ДТП та дій злочинців!

 
 
12 понравилось,2 не понравилось
Добавить комментарий
Уведомлять о новых комментариях к новости
Внимание, конкурс!
Есть мнение
Каким спортом занимаетесь?Все голосования

Форум Донецка

  • Сейчас сижу без работы - сократили. Единственный доход это калым на частном извозе. Но вот незадача - надо менять шины, а денег на новые у меня нет. Что посоветуете?
  • Всем привет) В общем, просмотрел я афишу и увидел что впереди ожидается множество крутых концертов) Некоторые из них совсем скоро уже а многие вообще пропустил.. Вспоминая прошлый опыт покупки, я хочу найти надежную контору по продаже билетов. Было несколько случаев когда покупал у проверенных вроде как касс однако билеты были недействительны. Деньги то вернули, но пришлось покупать на входе значительно дороже( В принципе, я нашел один сайт, вот - https://kiev.ticketsbox.com/ кто-то заказывал там может? Как всё прошло?
  • Здравствуйте, по характеру я такой человек который не люблю встречаться с девушками. Хочу поинтересоваться, кто знает места где есть проститутки Киева , потому как подпольных контор много а нормальных не знаю. Все что смог найти нормального так это http://minuet.biz/main , возможно есть у кого варианты?
  • Переехала из другого города, а стоматолог там остался...помогите найти грамотного врача..пошла в платную городскую на Артёма, но совершенно не в восторге...
  • У меня с детства мечта - хочу побывать в Париже, увидеть его хоть одним глазком. Только не всегда наши возможности совпадают с нашими желаниями...Кто там был?