/ / /

Що потрібно знати про страхування власного автотранспорту?

30 ноября 2015 15:43
Автор:

На дорозі виникають непередбачувані ситуації – небезпека на кожному кроці: неуважні водії, інтенсивний рух суспільного транспорту, різка зупинка автівки перед вами.

Якщо ви бажаєте, щоб дорожно-транспортні «пригоди» пройшли без суттєвих витрат, оформіть заявку на страхування в компанії «ВУСО».

Як застрахувати свою автівку?

Щоб застрахувати наземний транспорт, вам необхідно отримати:

-          поліс ОСЦПВ. Його має отримати кожен володар транспортного засобу. Цей документ покриває збитки, внаслідок нанесення ушкоджень третім особам в ДТП – перехожим чи водіям інших авто;

-          договір КАСКО. Якщо у вас на руках цей договір, ви можете розраховувати на відшкодування вартості автівки, якщо її викрали, пошкодили чи знищили треті особи або стихійне лихо;

-          «зелена карта». Це – важливий документ для водіїв, які планують відправитися на власній автівці за кордон.

У компанії «ВУСО» вам допоможуть отримати всі необхідні документи протягом 1-2 тижнів, в окремих випадках – за 3-4 дні, якщо мова йде про поїздку за кордон найближчим часом. Ваше пересування вулицями міста та загородними трасами буде максимально комфортним та безпечним.

Чому варто вибрати «ВУСО»?

Компанія «ВУСО» – це команда професіоналів. Вони працюють швидко та якісно. Завдяки їм ви проведете страхування авто у короткий термін.

Ви можете оформити всі необхідні договори зі значними знижками. Ви можете заощадити на оформлені КАСКО до 20% від загальної вартості послуги. Це суттєвий плюс для вас та бюджету вашої родини.

Друга перевага оформлення страхування автівки в компанії «ВУСО» – вигідні умови.

Ви можете оформити всі документи у зручний для вас час та внести оплату послуг будь-яким способом: готівкою чи банківською картою.

Варто зазначити, що кінцева ціна страхування залежить від таких факторів, як:

-          обсяг двигуна вашого авто;

-          рік випуску автіки;

-          кількість кілометрів, яку ви подолали за кермом транспортного засобу.

Дізнатися вартість страхування ви можете у режимі онлайн. На офіційному сайті «ВУСО» є калькулятор. Введіть необхідні дані та дізнайтеся вартість обраної процедури через хвилину.

Ви можете підготувати всі необхідні документи, залишити їх представникам компанії та отримати  страхування через 3-4 дні.

Замовте оформлення страхування наземного транспорту в компанії «ВУСО» – тільки так ви зможете отримати відшкодування та захистити свою автівку від страшних наслідків ДТП та дій злочинців!

 
 
12 понравилось,2 не понравилось
Добавить комментарий
Уведомлять о новых комментариях к новости
Внимание, конкурс!
Есть мнение
Каким спортом занимаетесь?Все голосования

Форум Донецка

  • Считаете, что быстро найти клиентов поможет автоматическая рассылка объявлений на доски объявлений? Вам нужно срочно опубликовать в интернете информацию о предложении товаров и услуг? Не хотите тратить собственное время на кропотливую работу по поиску виртуальных площадок, заполнению форм и вводу капч? Воспользуйтесь услугами уникального сервиса https://aspo.biz/ .
  • Привет. У меня возникла проблема с поиском аккумулятора для своего легкового автомобиля и поэтому, я решила с вами посоветоваться и спросить. Как вы считаете, стоит ли вести поиски аккумулятора для авто в интернете?
  • Если Вам нужно мячи Адидас купить для спортзала или спортклуба, то нужно учитывать, где будут проходить игры. Для стадионов с травой смело можно покупать дорогие матчевые мячи, они прослужат долго. Там, где асфальт или гравий, мячи быстро обдираются. Поэтому выгоднее остановиться на продукции начального или среднего ценового диапазона. В https://dribling.com.ua/myachi/footballs/futbolnye-myachi-adidas/ есть мячи не только для взрослых, но и для детских футбольных команд.
  • Всем привет. Я хочу взять деньги в займ на ремонт своей машины, но очень переживаю, и не знаю, что из этого всего может в дальнейшем получиться. Оказалось, что всегда есть возможность оформить в интернете микрозайм и об этом написано тут https://www.rada.zp.ua/news/vlasti-zaporozhya-kupyat-avtobusyi-dlya-goroda-v-lizing что даже крупные компании покупают автобусы в лизинг. К тому же, всегда можно найти альтернативный вариант, то есть взять кредит под 0% и это действительно так. Приходилось ли кому-то из вас в интернете оформлять беспроцентный займ? Поделитесь обязательно историями, как всё прошло.
  • Где можно заказать блок питания для ноутбука Dell?