/ /

Духовне відродження в місцях позбавлення волі – шлях до виправлення.

22 августа 2014 16:54
Автор: Чабанов Юрий Сергеевич

Шлях до виправлення дуже важкий та виснажливий. Але відомо, що людина яка живе духовними інтересами, цей шлях проходить значно скоріше.

У Волноваський виправній колонії № 120 це ураховують, тому програмі «Духовне відродження» в установі придають велике значення.

В колонії існує храм «Георгія Переможця», навколо якого згуртована та активно діє православна громада серед засуджених осіб. Цією громадою опікується ієромонах Зоря – настоятель храму святого Константина та Олени у селищі Оленівка.

Серед засуджених які відвідують церкву, є Козлов Анатолії, який попав до місць позбавлення волі у молодому віці, на той час йому виповнилось 23 роки. Нелегко перебувати в колонії, звикати до режиму та до постійного контролю з боку адміністрації, говорить засуджений. Але з іншого боку, це спонукає замислитися про скоєне, покаятися, прийняти рішення про своє духовне відродження, для того, щоб вийти на волю іншою людиною.

Його участь у програмі «Духовне відродження», допомагає йому адаптуватися до умов ув’язнення, а також прийняти вірне рішення щодо його подальшого життя та зберегти його духовне здоров’я. Сприймання біблійних істин, пастирське опікування з боку ієромонаха Зоря та гарно поставлена професійна робота заступника начальника по соціально-виховній роботі майора внутрішньої служби Волкова В’ячеслава, допомагають таким змінам в свідомості засудженого. Ці зміни в світогляді після звільнення, допоможуть йому активно працювати, приймати участь в соціальному житті суспільства, виховувати онуків, які можуть з’явитися у його дітей.

Участь у програмі «Духовне відродження», довготривалі роздуми щодо скоєного привели засудженого Козлова Анатолія до висновку: «Якщо помилка зроблена – її потрібно виправити».

 
 
17 понравилось,11 не понравилось
Добавить комментарий
Уведомлять о новых комментариях к новости
Внимание, конкурс!
Есть мнение
Каким спортом занимаетесь?Все голосования

Форум Донецка

  • Всем доброго времени суток! Недавно появилось огромное желание нарастить себе волосы, но куда лучше обратится с этим вопросом я пока не знаю. Из всех сайтов мне больше всего понравился этот https://www.charm-hair.kiev.ua/narashchivanie-volos Может у кого-нибудь есть о нём отзывы?
  • у мужа проблемы , грешим на щитовидку, где можно провериться?
  • Летом конечно в Одессе туристов нереальное количество и кому нужен интим Одесса , то могу посоветовать один хороший сайт http://minuet.biz/main/odessa. Парочку раз пользовался услугами - остался доволен.
  • Подскажите где можно зарегистрировать домен?
  • Всем привет хороший магазин где можно купить оборудование для фаст-фуда. цены там хорошие, неплохая идея под бизнес