/ /

Конкурс "Кращий кухар"

06 августа 2014 17:49
Автор: Чабанов Юрий Сергеевич

У Волноваській виправній колонії УДПтС України в Донецькій області (№120) обрали кращого кухаря

У Волноваській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№120) відбувся конкурс серед засуджених «Кращий кухар».

Всі конкурсні страви засуджені готували на 4 персони та представляли для оцінювання та дегустації журі, серед якого був і незалежний експерт шеф-кухар місцевого кафе Світлана Бойко.

Завдання конкурсантів складалося з приготування борщу, другої страви, салату та додаткового завдання - нарізки овочів.

Члени журі звернули увагу на дотримання санітарних норм та правил приготування їжі, смакову якісь та оригінальність оформлення кожної страви. Хочеться зауважити, що овочі для приготування страв були вирощені в самій установі.

Незважаючи на те, що конкурсанти дуже хвилювалися - усі страви були смачними та охайними. Перше місце посів засуджений Антон Петренко, який отримав солодкий приз в якості винагороди. Переможець наголосив: «Такий досвід стане у нагоді після звільнення з місць позбавлення волі кожному з учасників. Ми вдячні керівництву установи за організацію таких заходів, які урізноманітнюють життя засуджених та допомагають вдосконалити свої навички».

 
 
19 понравилось,11 не понравилось
Добавить комментарий
Уведомлять о новых комментариях к новости
Внимание, конкурс!
Есть мнение
Каким спортом занимаетесь?Все голосования

Форум Донецка

  • Всем доброго времени суток! Недавно появилось огромное желание нарастить себе волосы, но куда лучше обратится с этим вопросом я пока не знаю. Из всех сайтов мне больше всего понравился этот https://www.charm-hair.kiev.ua/narashchivanie-volos Может у кого-нибудь есть о нём отзывы?
  • у мужа проблемы , грешим на щитовидку, где можно провериться?
  • Летом конечно в Одессе туристов нереальное количество и кому нужен интим Одесса , то могу посоветовать один хороший сайт http://minuet.biz/main/odessa. Парочку раз пользовался услугами - остался доволен.
  • Подскажите где можно зарегистрировать домен?
  • Всем привет хороший магазин где можно купить оборудование для фаст-фуда. цены там хорошие, неплохая идея под бизнес