/ / /

Час дізнатися правду про туристичне страхування

26 февраля 2016 09:29
Автор:

Туристичне страхування – обов’язкова процедура для всіх, хто перетинає український кордон

 – туристів, українців, які відправляються у інші країни, щоб відвідати своїх близьких та рідних, а також представників бізнес-сфери, які відправляються до Європи, Азії та Америки, щоб вирішити ряд ділових питань. Які документи їм необхідно надати для оформлення туристичного страхування? І в якій страховій компанії дана процедура буде проведена за декілька хвилин?

Все просто. Сьогодні, щоб оформити туристичне страхування, яке стане для вас справжнім порятунком у непередбачених ситуаціях, вам не варто навіть покидати стін рідної домівки. Все, що потрібно, відвідати офіційний сайт страхової компанії «ВУСО» та залишити заяву на оформлення страхування. Для цього слід заповнити спеціальну онлайн-форму, де ви вказуєте ваші персональні дані та інформацію про вашу подорож: країну, яку ви запланували відвідати, період вашої подорожі, ваш вік, ліміт відповідальності. Після цього ви відправляєте заяву и вам поступає дзвінок від представника компанії «ВУСО».

Види страхування. Не слід забувати, що зараз існує велика кількість видів туристичного страхування. В компанії «ВУСО» представлено всього чотири з них, однак умови, які вони пропонують задовольнять кожного туриста та представника ділової сфери.

Страхуванні за програмою «А» включає в себе надання строкової медичної допомоги, можливість перевезення хворої людини до медичної установи, купівлю спеціальних медикаментів.

Страхуванні за програмою «В» – це ширше коло переваг. Серед них проживання і супровід туристів, а також надання медичних послуг різноманітних спеціалістів.

Що стосується страхування за програмою «С», то це вибір великої кількості туристів. Ця програма включає в себе наступні пункти:

- Надання медичної допомоги;

- Супровід одного з родичів постраждалого;

- Надання адвокатських послуг;

- Дострокове повернення дітей до рідної країни.

Ще один вид туристичного страхування від компанії «ВУСО» – це Multi Travel, яке зацікавлять туристів, які перебувають за кордоном переважну більшість свого часу.

До речі вам слід знати, що термін дії туристичного страхування завжди встановлюється за згодою сторін: страхової компанії та її клієнта.

У вас в руках увесь світ. Безсумнівна перевага туристичного страхування в компанії «ВУСО» можливість отримати туристичне страхування у разі подорожі у будь-яку країну світу. У більшості страхових компанії є свої межі і правила в даному разі. «ВУСО» – приємне виключення з правил.

 
 
6 понравилось,4 не понравилось
Добавить комментарий
Уведомлять о новых комментариях к новости
Внимание, конкурс!
Есть мнение
Каким спортом занимаетесь?Все голосования

Форум Донецка

  • Впереди сезон зимний, как планруете защищать свое авто? Желательно не за все деньги мира =)
  • С друзьями собираемся поехать в несколько городов на праздники, и один из них будет Харьков. Понятное что без алкоголя не обойтись, и хочу узнать где приобрести интим Харьков ? Да может кто-то судить меня, но я не считаю это плохим поступком. Нашел в интернете сайтец http://minuet.biz/main/kharkov , но для подстраховки хочу парочку вариантов еще иметь в запасе. Есть кто поможет?
  • А какие вам нравятся? Меня лично зацепил этот сериал, смотрится довольно хорошо для российского производства, с хорошими актерами и режиссерской работой. Скучно не будет, настроение определенно подарит) http://www.kinotrast.com/_nw/3/89442709.jpg
  • Если хотите провести приятно вечер за просмотром фильма, посмотрите этот: http://kinosklad.net/10612-fobiya-2018-online.html
  • А как насчет таких лент? Смотрится довольно интересно и качественно, динамичный сюжет, сразу к себе располагает и думаю произведет на вас впечатление, не пожалеете http://kinoplanet.net/uploads/posts/2018-01/1516363685-142698342-kinoplanet.jpg http://kinoplanet.net/242-gonka-veka-2018-online-hd.html