/ / /

Час дізнатися правду про туристичне страхування

26 февраля 2016 09:29
Автор:

Туристичне страхування – обов’язкова процедура для всіх, хто перетинає український кордон

 – туристів, українців, які відправляються у інші країни, щоб відвідати своїх близьких та рідних, а також представників бізнес-сфери, які відправляються до Європи, Азії та Америки, щоб вирішити ряд ділових питань. Які документи їм необхідно надати для оформлення туристичного страхування? І в якій страховій компанії дана процедура буде проведена за декілька хвилин?

Все просто. Сьогодні, щоб оформити туристичне страхування, яке стане для вас справжнім порятунком у непередбачених ситуаціях, вам не варто навіть покидати стін рідної домівки. Все, що потрібно, відвідати офіційний сайт страхової компанії «ВУСО» та залишити заяву на оформлення страхування. Для цього слід заповнити спеціальну онлайн-форму, де ви вказуєте ваші персональні дані та інформацію про вашу подорож: країну, яку ви запланували відвідати, період вашої подорожі, ваш вік, ліміт відповідальності. Після цього ви відправляєте заяву и вам поступає дзвінок від представника компанії «ВУСО».

Види страхування. Не слід забувати, що зараз існує велика кількість видів туристичного страхування. В компанії «ВУСО» представлено всього чотири з них, однак умови, які вони пропонують задовольнять кожного туриста та представника ділової сфери.

Страхуванні за програмою «А» включає в себе надання строкової медичної допомоги, можливість перевезення хворої людини до медичної установи, купівлю спеціальних медикаментів.

Страхуванні за програмою «В» – це ширше коло переваг. Серед них проживання і супровід туристів, а також надання медичних послуг різноманітних спеціалістів.

Що стосується страхування за програмою «С», то це вибір великої кількості туристів. Ця програма включає в себе наступні пункти:

- Надання медичної допомоги;

- Супровід одного з родичів постраждалого;

- Надання адвокатських послуг;

- Дострокове повернення дітей до рідної країни.

Ще один вид туристичного страхування від компанії «ВУСО» – це Multi Travel, яке зацікавлять туристів, які перебувають за кордоном переважну більшість свого часу.

До речі вам слід знати, що термін дії туристичного страхування завжди встановлюється за згодою сторін: страхової компанії та її клієнта.

У вас в руках увесь світ. Безсумнівна перевага туристичного страхування в компанії «ВУСО» можливість отримати туристичне страхування у разі подорожі у будь-яку країну світу. У більшості страхових компанії є свої межі і правила в даному разі. «ВУСО» – приємне виключення з правил.

 
 
6 понравилось,4 не понравилось
Добавить комментарий
Уведомлять о новых комментариях к новости
Внимание, конкурс!
Есть мнение
Каким спортом занимаетесь?Все голосования

Форум Донецка

  • Ребят, такой вопрос. Кто обращался к студиям дизайна интерьера? Мы вот решили обратиться за помощью сюда http://ko-design.ru/elitny-dizajn-proekt-interera-v-moskve/. Стоит ли это таких немалых расходов? Стоит или нет? Нужен дельный совет. Будем очень признательны.
  • Делимся опытом покупок в интернете( интернет магазины, отзывы), что покупаете. Я например, покупаю аксессуары и косметику в интернете. Одна из последних покупок - ремешек. Кому интересно брала тут.
  • Друзья, подскажите чем можно одну большую стену гостиной украсить? Стоит диван и больше ничего пока нет, напротив будет телевизор. Как-то пусто. Может купить модульные картины вот такого плана http://art-vek.com/ ? Они были очень популярны, но сейчас не знаю как. Или может часы большие повесить в центре стены?
  • Недавно арендовал недорогое помещение, хочу на выходных проводить дискотеку, сейчас идет подготовка установка аппаратуры и т.д. Но есть проблема, как бы это не звучало банально, но нет хорошей музыки. Хочу посоветоваться, какая сейчас музыка более актуальна для дискотек на 2018 год и где её можно скачать?
  • Хочу открыть интернет-магазин, но не знаю с чего начать. У кого есть опыт, расскажите, что к чему.